محل تبلیغات شما

اینکه پسرخاله از دانشگاه میشیگان و دخترعمو از دانشگاه تورنتو پذیرش گرفته اند چه ربطی به فرزند من دارد؟

اینکه دخترخاله شوهر خوش تیپی پیدا کرده که از قضا فرزند یکی از ثروتمندان تهران است یا اینکه پسرعمه با یک تک دختر پولدار و زیبا ازدواج کرده چه دخلی به دختر و پسر من دارد؟ 

اینکه بنزین یک شبه سه برابر شده یا گوجه فرنگی از مرز 20 هزار تومان گذشته، چرا باید فرزند من ناسزایش را بشنود؟

پدر و مادر عزیز! شما خود دچار مشکلات فراوان هستید، اما پدر و مادر خوب در سختی مشخص می شود. فرزندان جوان شما به قدر کافی تحت فشار هستند. فشار درسی، فشار روحی و غریزی، فشار اقتصادی، فشار انتخاب و تصمیم گیری، فشار سربازی، فشار آینده شغلی. لااقل شما فشار توقع و فشار چشم و هم چشمی را بردارید. میتوان به وضع موجود منتقد بود ولی آن را به گونه ای مطرح نکرد که جوان بیست ساله ما دچار دلشوره و یأس گردد. میتوان اوضاع را به گونه ای منعکس نکرد که پسر و دختر ما فکر کند هیچ آینده ای در این کشور ندارد و هدفش تنها فرار باشد.

آیا ایجاد تشویش و اضطراب در فرزند جوان ما اوضاع مملکت را درست میکند؟ آیا اگر از دست من کاری بر نمی آید غر زدن و احساس گناه در فرزندم آن را جبران میکند؟ لطفاً فشار اضافی را بردارید. 

لطفاً فشار را بردارید

محافظه کاری خیر، عقلانیت بله

فرهنگ و ریاضت اقتصادی

فشار ,فرزند ,بردارید ,دختر ,ای ,کرده ,نکرد که ,فرزند من ,به گونه ,و مادر ,را بردارید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها